Modelařina

FunCub podruhé

Zatím jsem se pořád chtěl rozlétat něčím jiným, než funglovkou FunCubem. Ale není nějak čas. A to na nic. Všichni multikoníčkáři to znají. A ani sebelepší plánovací program na smartphounu to nevyřeší. Zahrada/sekání sklizeň broskví, šveštek..., nová koťata, nový Ridgeback, 15kuřic kvůli kámošovi co chce péct zdravě a do toho ještě zaměstnání, které baví ale žere čas. Obrovskou spoustu času.
Takže jsem dnes dal dobíjet několik sad LiPolek a přes víkend se jde na letiště. I s GoPro, pokud bude fungovat... viz. podčlánek dole.

[color=#ff0000]Podčlánek dole: Tak že si nafilmuji syna jak dlouho vydrží pod vodou a tak šup s GoPro v krytu do vody. Když jsem se k ní po cca 1/2 hodině dostal, málem mne piclo. Já tam nechal kryt, ale ten na auta, bez zadní stěny = kryt silně nevodotěsný. Takže bleskem baterka ven, vše rozšroubovat a pod fén. Ten zase manželka zapomněla po hodině vypnout a tak běžel celou noc. ----------rozteklou, ale zcela suchou, hromádku plastu jsem uzavřel do původního krytu a zapnul. Na pohled vše běží jak má. No uvidíme...:)[/color]

Příprava na jaro

V zimě, v době modelářského lenošení jsem si hrál a kromě FunCuba nic velkého nepodnikal. Vytáhl jsem ale všechny krabičky a pytlíčky se starými polotovary různých drobností a snažil se je poskládat.

FunCub

Připraveno k letu. Konečně.

Přihlásit se k odběru RSS - Modelařina